Oversikt over andre som har kontor på Idrettens hus

Utskriftsvennlig visning
Tips en venn

Norges Idrettsforbund:

Utviklingskonsulent
Anders Hoff 
Mobil 419 00 293  

E-post anders.hoff@idrettsforbundet.no  

 

Fagkonsulent idrett forfunksjonshemmede
Per-Einar Johannessen
Mobil 924 02 803
E-post per-einar.johannessen@idrettsforbundet.no


Olympiatoppen avd. Trondheim: Granåsen

Regional Toppidrettsjef OLT MN,

Frode Moen
Mobil: 932 48 750
E-post frmoe@online.no

 

Idrettsrådet i Trondheim

Daglig leder

Bjørn Kilskar
Mobil 419 00 109
E-post bjorn.kilskar@idrettsforbundet.no

 

Adm.konsulent 

Frøydis Kvithyll Eriksen
Mobil 91530416
E-post froydis.kvithylleriksen@idrettsforbundet.no


Sør-Trøndelag bedriftsidrettskrets:

Daglig leder

Lars Anders Helgemo
Mobil 481 31 470
E-post lars-anders.helgemo@bedriftsidrett.no

Regnskapskonsulent

Bjørg Østvik Skauge (2/5 stilling)
Mobil 922 88 973
E-post bjorg.skauge@bedriftsidrett.no


Aktivitetskonsulent

Lillian Skrødal Nervik
Mobil 932 62 228
E-post lillian.skrodal@bedriftsidrett.no

 

Aktivitetskonsulent- volleyball, kanonball, fotball molde

Marius Koldgrov
Telefon: 911 73 251
E-post: marius@bedriftsidretten.no

Aktivitetskonsulent

May-Britt Jakobsen Stokke
Mobil 918 73 811
E-post may-britt@bedriftsidrett.no

 

Norges Håndballforbund Region Midt-Norge
Se egne hjemmesider: www.handball.no

 

Norges Bandyforbund
Daglig leder MNBR:

Åsmund Sjøberg
Mobil: 958 66 711
E-post dagligleder@stbk.com

 

Utviklingskonsulent

Martin Denstedt

Mobil 940 08 626

E-post martin@mnbr.no

  

Baskeregionen Midt-Norge

Daglig leder:
Viola Gyorgyi
Mob: 90503116
Epost:
Viola.Gyorgyi@adm.basket.no 

 

Norges Gymnastikk - og Turnforbund
Kretskonsulent

Gill Johannessen
Mobil: 976 83 976
E-post: gill.johannessen@nif.idrett.no
  

Strindheim Håndball Elite
Kontoret er ikke betjent til faste tider


Byåsen Håndball elite
Daglig leder

Torbjørn Balstad
Telefon: 73 51 58 01 Mobil: 918 30 002
E-post torbjorn.balstad@byaasen.no

 

Trener

Valery Putans
Mobil: 928 59 491
E-post valery@byaasen.no

 

 

Kretser/regioner utenfor Idrettens Hus med ansatte:


Sør-Trøndelag Friidrettskrets  
Daglig leder 

Ola Skakshaug
Mobil 951 69 856
E-post: ola.sakshaug@friidrett.no
Kontoret er i arrangementbygget ved Stadion,
Adr.: Klostergate 86, 7495 Trondheim



Sør-Trøndelag Ishockeykrets  
Kretssekretær 

Line Kuvås
Telefon: 73 89 41 60 . Mobil 952 49 333
E-post: stihk@online.no
Kontoret er i Leangen Ishall,
Adr.: Tungaveien 3, 7047 Trondheim



Trøndelag Fotballkrets
  

Jan Roar Saltvik

Mobil: 91 13 92 79

Telefon: 73 82 14 69

e-post jan.roar.saltvik@fotball.no


E-post til kretsen:  

trondelag.fotball@fotball.no
Kontoret er på Lerendal stadion,
Adr.: Lerkendal stadon, 7031 Trondheim



Trøndelag Skikrets  
Daglig leder

Erik Andresen
Telefon: 72 84 49 70. Mobil 918 24 644
E-post: erik.andresen@skiforbundet.no
Kontoret er i Granåsen,
Adr.: Granåsen skisenter, arenabygg langrenn, Smistad 7026 Trondheim

Adm. Sekretær

Heidi Karlsen Bolland
Telefon: 72 84 49 70, Mobil 932 25 540
E-post: heidi.bolland@skiforbundet.no

 

Rådgiver - World Cup.

Bjørn Morseth
Telefon: 72 84 49 70. Mobil: 997 67 216
E-post: bjorn.morseth@wctrondheim.org

 

 

© 2009 - Norges idrettsforbund og olympiske og paralympiske komité
Alt innhold er beskyttet i henhold til lov om opphavsrett til åndsverk (Åndsverkloven). Innholdet kan ikke benyttes kommersielt uten samtykke fra Norges idrettsforbund.