Oversikt over andre som har kontor på Idrettens hus

Utskriftsvennlig visning
Tips en venn

Norges Idrettsforbund:

Utviklingskonsulent
Anders Hoff 
Mobil 419 00 293  E-post anders.hoff@idrettsforbundet.no  

Fagkonsulent idrett forfunksjonshemmede
Per-Einar Johannessen
Mobil 924 02 803
E-post per-einar.johannessen@idrettsforbundet.no


Olympiatoppen avd. Trondheim: Granåsen

Regional Toppidrettsjef OLT MN, Frode Moen
Mobil: 932 48 750
E-post frmoe@online.no

 

Idrettsrådet i Trondheim

Daglig leder Bjørn Kilskar
Mobil 419 00 109
E-post bjorn.kilskar@idrettsforbundet.no


Sør-Trøndelag bedriftsidrettskrets:

Daglig leder Lars Anders Helgemo
Mobil 481 31 470
E-post lars-anders.helgemo@bedriftsidrett.no

Regnskapskonsulent Bjørg Østvik Skauge (2/5 stilling)
Telefon 72 47 20 62
E-post bjorg.skauge@bedriftsidrett.no


Aktivitetskonsulent Lillian Skrødal Nervik
Mobil 932 62 228
E-post lillian.skrodal@bedriftsidrett.no

 

Marius Koldgrov - aktivitetskonsulent
volleyball, kanonball, fotball molde
Telefon: 911 73 251
E-post: marius@bedriftsidretten.no


Aktivitetskonsulent Guro Strøm Solli (vikar for May-Britt)
Mobil 976 60 430
E-post: guro@bedriftsidrett.no

Aktivitetskonsulent May-Britt Jakobsen Stokke (permisjon)
Mobil 918 73 811
E-post may-britt@bedriftsidrett.no

 

Norges Håndballforbund Region Midt-Norge
Se egne hjemmesider: www.handball.no

 

Norges Bandyforbund
Daglig leder MNBR: Åsmund Sjøberg
Mobil: 958 66 711
E-post dagligleder@stbk.com

 

Baskeregionen Midt-Norge

Daglig leder, Oscar Lindø
Tlf: +47 47 45 18 28
E-post: oscar.lindo@adm.basket.no

 

Norges Gymnastikk - og Turnforbund
Kretskonsulent, Gill Johannessen
Mobil: 976 83 976
E-post: gill.johannessen@nif.idrett.no
 

Byåsen IL
Hver onsdag: Jarle Saghaug
Mobil: 994 40 506
E-post: jarle@byasen.no

 

Strindheim Håndball Elite

Daglig leder, Tore Knudsen
Mobil: 900 44 896
E-post: tore@strindheimelite.no



Byåsen Håndball elite
Daglig leder, Torbjørn Balstad
Telefon: 73 51 58 01 Mobil: 918 30 002
E-post torbjorn.balstad@byaasen.no

Markedskonsulent, Tove Henriksen
Telefon: 73 51 58 00 Mobil: 928 06 357
E-post tove@byaasen.no 

Trener, Valery Putans
Mobil: 928 59 491
E-post valery@byaasen.no

 

 

Kretser/regioner utenfor Idrettens Hus med ansatte:


Sør-Trøndelag Friidrettskrets  

Dagl. leder, Ola Skakshaug
Mobil 951 69 856
E-post: ola.sakshaug@friidrett.no
Kontoret er i arrangementbygget ved Stadion,
Adr.: Klostergate 86, 7495 Trondheim



Sør-Trøndelag Ishockeykrets  

Kretssekretær, Marvel Kuvås
Telefon: 73 89 41 60 . Mobil 926 63 631
E-post: stihk@online.no
Kontoret er i Leangen Ishall,
Adr.: Gildheimsveien 34, 7044 Trondheim



Trøndelag Fotballkrets  

Daglig leder Jan Roar Saltvik

Mobil: 91 13 92 79
Telefon: 73 82 14 69


E-post til kretsen:  trondelag.fotball@fotball.no
Kontoret er på Lerendal stadion,
Adr.: Lerkendal stadon, 7031 Trondheim



Trøndelag Skikrets  

Daglig leder, Erik Andresen
Telefon: 72 84 49 70. Mobil 918 24 644
E-post: erik.andresen@skiforbundet.no
Kontoret er i Granåsen,
Adr.: Granåsen skisenter, arenabygg langrenn, Smistad 7026 Trondheim

Adm. sekretær, Heidi Karlsen Bolland
Telefon: 72 84 49 70, Mobil 932 25 540
E-post: heidi.bolland@skiforbundet.no

Rådgiver - World Cup. Bjørn Morseth
Telefon: 72 84 49 70. Mobil: 997 67 216
E-post: bjorn.morseth@wctrondheim.org

 

 

© 2009 - Norges idrettsforbund og olympiske og paralympiske komité
Alt innhold er beskyttet i henhold til lov om opphavsrett til åndsverk (Åndsverkloven). Innholdet kan ikke benyttes kommersielt uten samtykke fra Norges idrettsforbund.